דברים שכתבו לי

כשהייתי צריכה, פשוט היית שם איתי.

בלי לשפוט בלי לנתח יותר מידי - להיות .

הקשבת

הכלת

הארת לי נקודות

עוררת תובנות.

תודה

לירון,

ההכרות המקצועית הראשונה שלי איתך היתה דרך סדנת תטא הילינג שעשינו יחד, מאוד מהר ידעת להתחבר אלי אנרגטית ולהביא אותי למקום שארגיש בו נוח לשתף ולהפתח רגשית. הידע העצום שיש לך עם הנתינה האינסופית, גרמה לי להרגיש שיש לי על מי לסמוך אז המשכנו עוד כמה סשנים יחד מחוץ לסדנא ואני חייבת להגיד שהשינויים שעשיתי בחיי לאחרונה, שנראים מאוד מבטיחים, את חלק מהם ורציתי להגיד לך על כך המון תודה!

הייעוד שלך בחיים ברור לי מאוד :)

מחכה לעוד מפגשים איתך ומאחלת לך ים של הצלחה! 

שני.  

רציתי להודות לך על עזרתך בהכנה לקראת הלידה. אני חושבת שבשתי הפעמים עזרת לי להבין קצת יותר טוב את הפחדים והחששות שלי, וזה בהחלט אפשר לי להגיע ללידה הרבה יותר רגועה, ונראה לי שהשפיע לטובה על החוויה.

רגעים של חסד...
כן, השעה 3:30 בלילה ואני כותבת פוסט.
למה?
כי כבר שעתיים שאני ערה.
בסיומו של יום טיפולים עמוס ומהמם אמש התחיל לי קוצר נשימה עמום מלווה במועקה.
לא הצלחתי לשים את האצבע על כלום.
לקחתי רסקיו ומישהי עזרה לי קלות אנרגטית.
הלכתי לישון והתעוררתי כעבור שעתיים עם אותן תחושות מעיקות. אחרי שעה של ערות מעייפת במיטה כתבתי ללירון שהציעה עזרה כמה שעות לפני כן.
לא, אתם לא מבינים. באמת. 
לירון גרה בבוסטון אז היא ערה. תודה לאל ותודה להפרשי השעות בינינו. 
תוך כדי התכתבות בפייסבוק רגליי לקחו אותי אל הסלון ואנחנו פצחנו בסשן קונסטלציה מופלא ומפתיע.
כן, וירטואלי.
כן, בסלון שלי.
כן, זה היה מדהים.
כן, איזה קטע- אני נ ו ש מ ת. 
לירון, תודה!!!!!!!! להצליח כך להיות רגישה, אינטואיטיבית ומקצועית דרך גבולות הזמן והמרחב, מעיד עליך הרבה.
מודה ומוקירה ממש ממש!

 

הריון ראשון, לידה ראשונה, ארץ זרה. לירון הייתה עבורי נוכחות מעצימה ומעודדת. בזכות לירון איפשרתי לעצמי לבטוח בלא נודע, בלי פחד. הידע שלה והניסיון הרב עזרו ללידה לסלול את דרכה הטבעית והנכונה. תודה לך, אין כמוך. באמת

לירון ליוותה אותי בלידה השנייה שלי בבוסטון והייתה בדיוק מה שהייתי צריכה. לפני הלידה היא עזרה לי לעבד את חווית הלידה הראשונה, להבין מה היו הדברים הטובים ומה אני רוצה לשנות. עשינו ביחד תכנית לידה, דיברנו על הציפיות והרצונות שלי. בלידה היא תיווכה ביני לבין הצוות הרפואי והייתה קשובה לכל צורך שעלה. יש בלירון המון הקשבה, אהדה וידע רב, היא תמכה ועודדה בדיוק במקומות שהייתי זקוקה לזה ועם זאת ידעה גם מתי הזמן לקחת צעד אחורה.לירון ליוותה אותי בלידה השנייה שלי בבוסטון והייתה בדיוק מה שהייתי צריכה. לפני הלידה היא עזרה לי לעבד את חווית הלידה הראשונה, להבין מה היו הדברים הטובים ומה אני רוצה לשנות. עשינו ביחד תכנית לידה, דיברנו על הציפיות והרצונות שלי. בלידה היא תיווכה ביני לבין הצוות הרפואי והייתה קשובה לכל צורך שעלה. יש בלירון המון הקשבה, אהדה וידע רב, היא תמכה ועודדה בדיוק במקומות שהייתי זקוקה לזה ועם זאת ידעה גם מתי הזמן לקחת צעד אחורה.