top of page

דברים שכתבו לי

כשהייתי צריכה, פשוט היית שם איתי.

בלי לשפוט בלי לנתח יותר מידי - להיות .

הקשבת

הכלת

הארת לי נקודות

עוררת תובנות.

תודה

לירון,

ההכרות המקצועית הראשונה שלי איתך היתה דרך סדנת תטא הילינג שעשינו יחד, מאוד מהר ידעת להתחבר אלי אנרגטית ולהביא אותי למקום שארגיש בו נוח לשתף ולהפתח רגשית. הידע העצום שיש לך עם הנתינה האינסופית, גרמה לי להרגיש שיש לי על מי לסמוך אז המשכנו עוד כמה סשנים יחד מחוץ לסדנא ואני חייבת להגיד שהשינויים שעשיתי בחיי לאחרונה, שנראים מאוד מבטיחים, את חלק מהם ורציתי להגיד לך על כך המון תודה!

הייעוד שלך בחיים ברור לי מאוד :)

מחכה לעוד מפגשים איתך ומאחלת לך ים של הצלחה! 

שני.  

את לירון הכרתי בסדנאת קונסטלציה בה השתתפתי לפני כ3 שנים. לירון היא מדריכת קונסטלציה מופלאה וסוחפת. יש לה היכולת להוביל את המחשבות לעולמות קסומים שמחוץ לקופסא. היא רגישה, אינטואיטיבית ומבריקה, מקצועית, ישירה ומדוייקת. בסדנא איתה היא נתנה לי להרגיש בנוח גם כשלא הצלחתי לשמוע מה הגוף ״אומר״ בייצוגים השונים. מצד אחד, היא ידעה להכווין כשצריך ומאידך, לתת לי זמן לזהות את התחושות לבד.

רגעים של חסד...
כן, השעה 3:30 בלילה ואני כותבת פוסט.
למה?
כי כבר שעתיים שאני ערה.
בסיומו של יום טיפולים עמוס ומהמם אמש התחיל לי קוצר נשימה עמום מלווה במועקה.
לא הצלחתי לשים את האצבע על כלום.
לקחתי רסקיו ומישהי עזרה לי קלות אנרגטית.
הלכתי לישון והתעוררתי כעבור שעתיים עם אותן תחושות מעיקות. אחרי שעה של ערות מעייפת במיטה כתבתי ללירון שהציעה עזרה כמה שעות לפני כן.
לא, אתם לא מבינים. באמת. 
לירון גרה בבוסטון אז היא ערה. תודה לאל ותודה להפרשי השעות בינינו. 
תוך כדי התכתבות בפייסבוק רגליי לקחו אותי אל הסלון ואנחנו פצחנו בסשן קונסטלציה מופלא ומפתיע.
כן, וירטואלי.
כן, בסלון שלי.
כן, זה היה מדהים.
כן, איזה קטע- אני נ ו ש מ ת. 
לירון, תודה!!!!!!!! להצליח כך להיות רגישה, אינטואיטיבית ומקצועית דרך גבולות הזמן והמרחב, מעיד עליך הרבה.
מודה ומוקירה ממש ממש!

 

לירון מלווה אותי כבר מעל שנה. עברתי כל כך הרבה מטפלים, אבל משהו בשילוב שהיא מביאה גרם לי להישאר. אני לא יודעת להסביר את הקונסטלציה הזה. אני רק יודעת שכשאני מתיישבת, לא משנה עם כמה בלאגן אני מגיעה, לירון יודעת לסכם את כל הרעש לתוך כמה ייצוגים בודדים, ותמיד אני יוצאת הרבה יותר נושמת, הרבה יותר רגועה, הרבה יותר מפוקסת, עם הרבה יותר שקט.
דוגמא אחת שהייתה ממש לאחרונה- אני סובלת מסימפיזיוליזיס (כאב בעצמות האגן בהריון) ברמה שכמעט לא יכולתי ללכת. הגעתי עם אלף סיפורי לילה ולילה, על חרדות מההריון, מהכסף, מהזוגיות… מה לא… אחריי שיחה מאד קצרה הוצאנו שני ייצוגים בודדים, ועברנו למיטת הטיפול לעיסוי. פעם ראשונה מזה המון זמן שהצלחתי להתמסר לטיפול. שלא דיברתי וחפרתי ושאלתי ערימות של שאלות. שבאמת נשמתי. מאז הכאבים פחתו משמעותית. אני הולכת, אפילו לא מעט (שזה לכשעצמו פרייסלס לבריאות הנפשית והפיזית שלי), וכואב לי בעיקר בלילות.  
ממליצה בגוף ראשון על העיטוף שלירון מביאה איתה, ועל הבהירות שעולה עם כל בד שיוצא.

bottom of page